Bellitkaa Blog

Uroda

Semilac w zieleni – porównanie 5 odcieni

18/07/2016, Bellitkaa, 18 komentarzy

Semilac ma wiele odcieni zieleni w swojej ofercie, ale ja nigdy nie czułam się w takich odcieniach dobrze. Dlatego mam tylko 5 tego typu kolorów, a dzisiaj chciałabym Wam je pokazać. Postanowiłam sobie zaszaleć i wykorzystać każdy paznokieć na inny odcień zieleni. Tym sposobem mam ciekawy manicure, który przyciąga wzrok, nie jest nudny i jest po prostu zwyczajnym pomalowaniem paznokci. Żadna wielka sztuka, a wygląda fajnie.

Zielenie Semilac

Nie ma nawet dwóch bardzo podobnych odcieni zielonego w ofercie Semilac. Każdy jest różny, każdy przywołuje inne skojarzenia, ma różną barwę i ton. Ostatnio wprowadzono również piękne oliwkowe odcienie, ale przyjrzę się im bliżej pod jesień.

semilac-zielony

semilac-zielony (9)

semilac-zielony (2)

Najfajniejsza mięta na paznokcie – Mint 022

Jeden z najbardziej popularnych odcieni marki Semilac. Bezbłędny w swojej kategorii i swego czasu gdzie nie spojrzałam, tam widziałam Semilakową miętę. Jest piękna, pastelowa, delikatna, kobieca i pasująca do wszystkiego. Miałam go już kilka razy na swoich paznokciach. Użyłam go nawet do ciekawego zdobienia Negative Space, które ostatnio jest bardzo pożądane.

semilac-zielony (4)

Mleczna jaskrawa zieleń – Bright Emerald 048

To jest odcień, który mi najbardziej się podoba. Pastelowy, ale bardzo wesoły! Taki ukryty ninja w kolorze, który wyskakuje dopiero po nałożeniu. Jest super! Bardzo pasuje do mojego kolorytu skóry, co jest wielkim plusem.

semilac-zielony (5)

Zielony jak żaba – Kiss The Prince! 122

Żabka to odcień, który podoba mi się najmniej, ale wiem, że ma sporo fanek. Jak dla mnie jest chyba za chłodny, co razem z jego żarówiastością nie współgra z moim kolorem skóry. Wygląda może i normalnie, ale ja nie czułam się z nim najbardziej komfortowo. Jako dodatek do jakichś zdobień może być, ale całego manicure na pewno nim nie wykonam.

semilac-zielony (6)

Karaiby wzywają – Caribbean Green 041

Karaibska zieleń to żelkowy kolor, któremu potrzeba aż trzech warstw, aby końcówka nie prześwitywała. Mimo tego, on naprawdę ładnie wygląda i z pewnością przyciąga spojrzenia. Jest to soczysty kolor, który powoduje uśmiech na twarzy i z chęcią go będę używać.

semilac-zielony (7)

Po prostu Turkus – Turquoise 021

Turkus to kolejne bardzo udane dziecko marki Semilac. Wygląda pięknie, bo nie jest to kolor oczywisty, jak każdy turkus. Skrywa w sobie magię głębin, morza. Coś pomiędzy niebieskim a zielonym, dlatego znalazł się na małym palcu. Mogłabym go spokojnie użyć do podobnego typu manicure, ale z odcieniami niebieskimi. Fajny jest.

semilac-zielony (8)

semilac-zielony (3)

semilac-zielony (10)
semilac-zielony (14)

semilac-zielony (16)

Razem wygląda to naprawdę nieźle i cały manicure zebrał niebywałą ilość komplementów. Domyślam się, że brytyjki lubią takie klimaty na paznokciach. Tutaj miały okazję również podziwiać każdy palec z osobna!

semilac-zielony (15)


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • semilac zielony
  • semilac zielenie
  • odcienie zieleni semilac
Back to top