Bellitkaa Blog

Konkurs

Wyniki prima aprillisowego konkursu

22/04/2013, Bellitkaa, 18 komentarzy
Na początku chciałam podziękować wszystkim osobom, które zechciały podzielić się swoimi historiami czy dowcipami, które lubicie. No miałam się z czego pośmiać, nie powiem. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że wytypowanie zwycięzcy będzie aż takie trudne. Trafiałyście w mój gust z tymi żartami!
Z radością ogłaszam, że zwyciężczynią mojego konkursu jest:

która to opowiedziała kilka anegdot, głównie harcerskich, ale za każdym razem, kiedy przypominałam sobie o konkursie to przed oczyma od razu miałam wizualizację TEJ:


Obóz w Janowie 2006 rok. Scenki z osób zupełnie zmieszanych, nie porobione zastępami. Rozdzielamy między siebie role. Nam wypadła scenka z którejś z bitew w Warszawie. No nie pamiętam, dawno to było :P W każdym bądź razie była do nas przydzielona Sara – dziewczyna wówczas 150cm, a wagi najmniej 80kg. 
I teraz sobie wyobraźcie naszą reakcję, jak wchodzi na umowną scenę z dużym napisem na A4 podczepioną pod mostek – CZOŁG.
Postura + rola = zbyt grube połączenie. Kolejna scenka rozwalona…
Muszę przyznać, że podczas czytania jej śmiałam się chyba najgłośniej i to właśnie dlatego nagroda poleci do Ciebie. No nie mogę się opanować, jak sobie wyobrażę tę sytuację! Mam nadzieję, że nagroda będzie Ci dobrze służyła! Zaraz piszę do Ciebie maila :)
Back to top