Bellitkaa Blog

Uroda

Złuszczające skarpetki Foot Peel Cosmabell

05/12/2013, Bellitkaa, 32 komentarze
Chyba przyznacie mi rację, że o stopach łatwo się zapomina. No i ja tak czasem mam. O ile w lecie to wiadomo, że trzeba tak kiedy już noszę ciężki buty i zawsze paraduję w skarpetach to niekoniecznie chce mi się robić cały pedicure. Z pomocą przychodzi wtedy produkt Cosmabell – Złuszczające skarpetki Foot Peel. Ja swój egzemplarz otrzymałam w ramach testów od portalu urodaizdrowie.pl. Tak na dobrą sprawę to wszystko wyjaśnią Wam zdjęcia, więc zapraszam do oglądania.
DSC_0036
DSC_0057
DSC_0054
Przed zabiegiem moje stopy miały się tragicznie. Pewien spacer w szpilkach dał mi popalić i one wyglądały tak:
DSC_0034
DSC_0026
Otwierając opakowanie zastałam dwie foliowe skarpety wypełnione nieziemsko śmierdzącym płynem. Grzecznie nałożyłam je na stopy, trochę podkleiłam dołączonymi tasiemkami i założyłam grube skarpetki. 2 godziny przed tv spędziłam w foliowych skarpetach, ale za to popijałam winko. Kiedy zdjęłam skarpetki to zauważyłam, że zostało tam mnóstwo płynu. Moja współlokatorka podłapała temat i wyszło tak, że kolejne 2 godziny ona siedziała z folią na stopach. Pomyślałyśmy, że może akurat uda się dwie pieczenie na jednym ogniu upiec.
DSC_0042
DSC_0047
DSC_0062Po kilku dniach zarówno moje stopy jak i mojej współlokatorki zaczęły się łuszczyć. Wyglądało to okropnie i czułyśmy się również okropnie. Takie jaszczurki, które zrzucają skórę. Bez zakrywania stóp i ciągłego noszenia skarpet nie dałabym rady. Naskórek odchodził płatami. Muszę tutaj jednak stwierdzić, że jakbym zrobiła ten zabieg na tydzień przed jakimś wyjściem to miałabym ogromny problem. Złuszczanie zaczęło się w 6 dniu, więc cały cykl wymiany naskórka zajął jakieś 1,5-2 tygodnie. Trzeba o tym pamiętać, by zostawić sobie zapas czasowy.
DSC_0003
DSC_0008
DSC_0013Efekt przeszedł moje oczekiwania, a właściwie to nasze oczekiwania. Stopy zostały bardzo gładkie, z „nową” skórą, jaśniejszą i bardzo delikatną. Pięty idealne. Nie powstydziłabym się teraz ich pokazać. Jesteśmy zadowolone z efektu, tym bardziej, że opakowanie wystarczyło na dwie osoby i każda z nas zastała takie efekty. Foot Peel to wydatek rzędu 79zł, co z kolei nieco ochładza mój zapał. To i tak dobrze, że na jednym opakowaniu skorzystałyśmy we dwie.
DSC_0022
DSC_0027
DSC_0029

Back to top