Bellitkaa Blog

Uroda

Aromatello witaj w moich skromnych progach!

27/02/2013, Bellitkaa, 83 komentarze
Zwykle nie robię tego, no nie chwalę się na blogu nową współpracą. Ale powiedzcie same, czy mam wyjście? No nie wytrzymam przecież, jeśli nie pokażę Wam, czemu od rana chodzę cała w skowronkach. Kurier mi przyniósł paczkę, paczkę od Aromatelli!
Ja wiedziałam, że mogę się spodziewać pachnących rzeczy, ale nie aż tylu! Czuję się rozpieszczona do granic możliwości. Nie ma się co dziwić, zobaczcie same!
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Panią Kasia, która poznała moje wszystkie preferencje zarówno produktowe jak i zapachowe przygotowała dla mnie niespodziankę. Indywidualnie dobrała produkty do mojego gustu no i mamy efekt. Latam jak na skrzydłach :) Pani Kasiu, bardzo dziękuję!
W przesyłce znalazłam:
– 8 sztuk granulek zapachowych: Anielskie Skrzydła, Anioł Stróż, Blask Świec, Cynamon, Gwiazdka z nieba, Japońska Magnolia, Kwiat Jabłoni oraz Orientalne SPA,
– porcja tortu mydlanego Malinowy Deser,
– masło do ciała z 30% shea Truskawki ze Śmietaną,
– kremowa babeczka do kąpieli Cytrynowy Ekspres,
– pączek do kąpieli z masłem kakaowym Fiołkowe Wzgórze,
– kremowa kuleczka do kąpieli Harajuku Girl,
– myjące masło pod prysznic Mandarynka z Czerwoną Pomarańczą,
– naturalne nawilżające masełko pod prysznic Książę,
– balsam do ust Guma Balonowa.
Uwierzcie mi, oglądam to i wącham od rana. Co odłożę to za chwilę wracam i biorę znowu :) Nie mogę się nacieszyć. Swoją drogą, te kule kąpielowe są tak pięknie wykonane, że ja nie wiem kto za mnie to wrzuci do wanny. Zabieram się za testy pierwszych granulek, niebawem coś więcej o wszystkim opowiem. Tymczasem życzę Wam dobrej nocy :)

Back to top