Bellitkaa Blog

Uroda

Avon – Eyeliner SuperShock

28/12/2011, Bellitkaa, 9 komentarzy
Od kosmetyków Avon nie stronię, zawsze coś się w katalogu znajdzie, co skusi ;) Tak było i tym razem. Zamówiłam eye liner z serii SuperShock. Przecież kredka jest rewelacyjna, więc czemu nie spróbować tego cacka?
Kolor to Shimmering Sapphire, w katalogu jako piękny żywy niebieski, w rzeczywistości tak pięknie już nie jest. Trochę za ciemny. Ma w sobie drobiny, ale nie rzucają się one za bardzo w oczy. Gdyby w świetle dziennym wyglądał tak, jak na zdjęciach z lampą, to byłabym pewnie zakochana. A tak, no to miłości nie ma. Liner bardzo różni się od np. linerów z Essence. Ten jest bardzo twardy, pędzelek nie wchodzi w niego gładko, tylko trzeba się trochę namęczyć z nim. Z aplikacją to też jest sprawa do obgadania, bo niestety trzeba go wklepywać albo kłaść dużo warstw. Nie ma mowy o jednorazowym przeciągnięciu pędzla po powiece, wtedy strasznie prześwituje. Jeśli chodzi o trwałość, no to zastrzeżeń nie mam. U mnie trzyma się cały dzień bez żadnych zmian.
PC200048
 Opakowanie ma bardzo fajne. Małe, poręczne, solidnie wykonane. Ładnie się zakręca, nic nie zgrzyta itd.

PC200050PC200051

Pozioma kreska to eye liner wklepany. Jak widać trzeba też z tym uważać, by nie zostawić sobie grudek.  Jest to jedna warstwa, kolor od razu się pojawia, nie ma prześwitów.
Pionowe kreski od lewej to liner w warstwach malowany „pociągnięciem”. 1 warstwa, 2, 3 i mnie dopiero 4 warstwa satysfakcjonuje. To wtedy zaczyna się wydobywać kolor linera.
PC200058 PC200062 PC200070
PC200063

I opakowanie, jeśli ktoś chce poczytać ;)

PC200073
Cóż, pokochać się niestety tego produktu chyba nie da, ale lubić można. Jeśli tylko ma się chwilę, by mu ją poświęcić, można uzyskać ładny efekt. Liner jest bardzo trwały, nie rozmazuje się. Jeśli ktoś szuka pięknego niebieskiego żywego koloru, który będzie rzucał się w oczy z daleka, no to nie polecam. Jeśli jednak komuś kolor odpowiada, to zachęcam bo trwałość jest rewelacyjna. Chociaż gdyby Essence miał w swojej ofercie niebieski liner w żelu, no to pewnie na ten z Avonu bym nawet nie spojrzała. A do aplikacji można się przyzwyczaić, tym bardziej, że cena regularna eye linera to 24 zł, a w promocji dostaniemy chyba już za 14 ;)
Polecicie jakiś ładny niebieski, ale taki żywy kolor linera w kremie/żelu?
Pozdrawiam!

Back to top