Bellitkaa Blog

Uroda

Gadżet do ust na lato

01/06/2013, Bellitkaa, 36 komentarzy
Lato mamy już za pasem, kolory otaczają nas dosłownie wszędzie i już chyba wszyscy zapomnieli o długiej zimie jaką mieliśmy. Kosmetyki też się zmieniają, a ten, o którym dzisiaj opowiem, w moich oczach jest produktem tylko na okres letni. Kolorowe opakowanie, wesoły zapach gumy balonowej, od razu na myśl przychodzi beztroski czas wakacji z dzieciństwa.
Bomb Cosmetics – Balsam do ust Bubblegum Pop
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Gadżet typowo letni, ponieważ nawilżenie jest w tym wypadku bardzo słabe. Kosmetyk ten jest bardzo twardy i zbity, dlatego ciężko się go nakłada. Opakowanie to standardowy słoiczek, z którego produkt należy wydobywać palcem i aplikować bezpośrednio na usta. Bardzo graficzne, kolorowe opakowanie na pewno przykuje uwagę każdego. Balsam jest bardzo wydajny, ze względu na swoją konsystencję zużywa się powoli. Co do zapachu to jest to rzeczywiście guma balonowa, którą ja pamiętam z dzieciństwa. Słodki, cukierkowy, bardzo wesoły. Gdyby jeszcze był słodki posmak to już w ogóle byłaby to rewelacja. Szkoda, że nie jest dobrym nawilżaczem, bo tym samym na pewno nie będzie mnie ciągnęło do niego w zimie, a że termin jego ważności to 6 miesięcy od otwarcia no to i tak problem z głowy. U mnie ten balsam plasuje się w średniakach.
Produkt ten dostępny jest na stronie aromatella.pl i trzeba zapłacić za niego 15 zł. Uważam, że jest to po prostu bajer na lato o fajnym zapachu i przykuwającym uwagę opakowaniu. Do wyboru są również inne warianty zapachowe jak np jeżyna, jabłko, marakuja i tym podobne, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Back to top