Bellitkaa Blog

Lifestyle

Jakim samochodem jechać do ślubu?

31/03/2014, Bellitkaa, 30 komentarzy

Każda para narzeczeńska stanie kiedyś przed wyborem, jakim samochodem jechać do ślubu? Który samochód zawiezie ich wprost pod ołtarz. W dzisiejszych czasach jest wiele propozycji, ale niejednokrotnie wybór tych czterech kółek przysparza kłopotu. Wiadomo, w ten dzień chciałoby się, aby wszystko było wyjątkowe. Wybór samochodu nie może być przypadkiem. Trochę dziwnie wyglądałoby zabytkowe auto przy bardzo nowoczesnym weselu i na odwrót. Warto to przemyśleć o wiele wcześniej i stworzyć spójną całość.

Przygotowałam małe zestawienie przeróżnych aut, które w zależności od gustu i wymagań pary młodej mogą uatrakcyjnić ten ważny dzień.

Rolls Royce Phantom

Z pewnością spodoba się parze młodej, która swój wielki dzień spędzi w iście królewskim stylu. To z pewnością najbardziej wystawny samochód tego zestawienia.

Rolls-Royce-Phantom-Concours-Italy-1280x960
Warszawa M20

Pasuje na przyjęcie w klasycznym, polskim stylu.

6085906539_2c1d4b4e93_b
Citroen BL 11

To zabytek, który moim zdaniem idealnie będzie pasował do koronkowej sukni ślubnej Młodej.

Citroen BL 11
AC Cobra

Idealnie wpasuje się w bardzo nowoczesne wesele. Specyficzny wygląd tego samochodu na pewno będzie częstym tematem wśród gości weselnych, a już na pewno wśród wszystkich Panów.

shelby-ac-cobra
Cadillac Fleetwood ’59

Jest idealną propozycją dla ludzi lubiących ekstrawagancję i nietuzinkowość. Samochód ten z pewnością przyciągnie mnóstwo spojrzeń i wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród weselnych gości.

cadillac_fleetwood
Ford Mustang ’67

Jest propozycją dla osób, które są fanami eleganckiego stylu w starym wykonaniu. Wersja cabrio spowoduje, że welon Panny Młodej pięknie rozwieje się na wietrze!

mump_1002_01_o+1967_ford_mustang_convertible+front_view
Mini Cooper

Będzie strzałem w dziesiątkę dla tych par, które mają spore poczucie humoru. W końcu nawet takie maleństwo, podobne rozmiarami do Fiata 126p też może idealnie komponować się z białą suknią i czarnym garniturem!

mini-cooper-d-03
NYC Taxi

Pewnie ciężko będzie dostępne w Polsce, ale jest to z pewnością nietuzinkowa propozycja. Bo dlaczego by nie pojechać do ślubu taksówką, taką jak na amerykańskich filmach? Marzenie!

Checker_Taxi_Madison_Sq_jeh

Jeśli macie jakieś swoje propozycje czym można jechać do ślubu, by było ciekawie to wypowiadajcie się w komentarzach. Chętnie poczytam o Waszych gustach, a tymczasem zapraszam do ankiety poniżej.


Można oddać max. 3 głosy

[socialpoll id=”2194064″]


Back to top