Bellitkaa Blog

Uroda

Loton – lakier do włosów supermocny

19/11/2012, Bellitkaa, 19 komentarzy
Choć wyobrażam sobie życie bez lakieru do włosów to mam w swojej kosmetyczce zawsze jakieś 2-3 w razie czego. Czasem się zdarzy większe wyjście albo dzień, w którym tapiruję włosy i udaję, że mam ich dużo :D Dawno temu dostałam do testów lakier do włosów supermocny od Loton. Czy się sprawdził?

P5010034 P5010035

Producent zapewnia, że lakier jest:
– dostosowany do każdego rodzaju włosów,
– niezawodny, bardzo mocno utrwala fryzurę,
– prowitaminy B5 i polimery nowej generacji pielęgnują i chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
– nadaje fryzurze perfekcyjne wykończenie, naturalny połysk, puszystość i sprężystość,
– daje się łatwo wyczesać
Pojemność: 265 ml
Dostępność: poniżej 10 zł tutaj, można szukać w mniejszych drogeriach

No i trochę się rozczarowałam. Nie tylko ja, ale i moja koleżanka której zaraz po mnie kazałam testować ten lakier. Nie sprawdził się niestety ani u mnie ani u niej. Dlaczego? Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię „mokrych lakierów”, czyli takich, które podczas rozpylania zostawiają nam na włosach krople lakieru. Musimy czekać aż to wyschnie, co utrudnia modelowanie, bo jeśli dotknę zaraz po aplikacji to robi mi się nieładne sklejenie. Czy trzyma supermocno? No nie powiedziałabym, chociaż włosy trzymają się dobrze. Myślę, że mogłoby być lepiej. Owszem, ja mam włosy długie i ciężkie, może dlatego też nie jestem do końca zadowolona. Być może dla krótkich włosów sprawdzi się lepiej. Plusem natomist jest zapach – nie śmierdzi jak typowy lakier do włosów :)

Zna ktoś ten lakier? Może to ja nie umiem go używać?

Back to top