Bellitkaa Blog

Uroda

SERUM DO BIUSTU – EVELINE I PERFECTA

17/11/2011, Bellitkaa, 9 komentarzy
Biust -uwielbiana przez mężczyzn część kobiecego ciała. Nieważne, czy piersią są małe czy duże, ważne by były zdrowe i jędrne. W tym miejscu przypominam o regularnych badaniach swoich piersi, nie tylko u ginekologa, można robić to samemu w domu. Warto o tym pamiętać, a jeśli ktoś nie wie jak to zapraszam np. tutaj – klik. Mnóstwo się o tym mówi w internecie, polecam usiąść na sekundę z gorącą herbatą i poczytać. Ale co zrobić, by piersi były gładkie i jędrne?
Na rynku jest wiele produktów, które mają nam pomóc w zadbaniu o wygląd swoich piersi. Są tańsze i droższe. Producenci wręcz prześcigają się w obietnicach. Ja używam dwóch specyfików i są to moje ulubione :) Oto one:
PB040021 PB040022
Pierwszy z nich to produkt Eveline czyli Superskoncentrowane serum modelujące do biustu, a drugi to Perfecta Serum koncentrat do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu. Obydwa pachną podobnie, przyjemnie, mam wrażenie, że zapach Eveline jest troszkę intensywniejszy i utrzymuje się dłużej. Opakowania jak widzicie też podobne. Cena to około 11 zł za Perfektę, a około 14zł (ostatnio na promocji w Rossmanie 11,99 zł). Jednak tutaj musimy wziąć pod uwagę pojemność, bo w Eveline znajdziemy o 50 ml więcej niż w Perfekcie, czyli 200ml.
Wiadomo, nie ma się co oszukiwać, że nam taki produkt powiększy piersi. Nie ma mowy.
Ja zawsze śmiałam się z takich kosmetyków, bo sam krem nam cellulitu czy czegoś innego tam nie usunie. Tak samo jest w tym przypadku, serum nam tylko pomaga w trosce o nasze piersi. Warto nauczyć się fajnego masażu przy użytkowaniu kosmetyku, w końcu używamy go dwa razy dziennie. Moim zdaniem kosmetyki razem z masażem przynoszą rezultaty, o ile używa się ich dwa razy dziennie, tak jak zaleca producent.
Wolę kosmetyk Eveline ze względu na mocniejszy zapach i za to, że jest odrobinę gęstszy i wolniej się wchłania. Dzięki temu mam trochę dłuższy masaż, który moim zdaniem odgrywa tu kluczową rolę. Pamiętajmy, by masować czy wcierać nasz krem w piersi od dołu do góry, nigdy na odwrót. W końcu chodzi nam o podniesienie i ujędrnienie tego biustu ;)
Odkąd używam kosmetyków do biustu widzę różnicę, piersi są uniesione, ujędrnione, lepiej tym samym wyglądają. Efekt jednak jest wtedy, kiedy używa się kosmetyków regularnie, czyli dwa razy dziennie. I tak naprawdę nie widzę różnicy w działaniu kosmetyków, obydwa spisują się dobrze, dlatego teraz stosuję je na przemian. Najważniejsze to wyrobić sobie nawyk.
A Wy macie swoje ulubione produkty tego typu? Co o nich myślicie?
Pozdrawiam!


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • eveline serum do biustu blog
Back to top