Bellitkaa Blog

Uroda

Krem nawilżający pod oczy i na powieki Oeparol Hydrosense

06/03/2013, Bellitkaa, 27 komentarzy
Przez ostatni czas bardzo dbam o skórę twarzy, mam wrażenie, że zaczynają się pojawiać jakieś pierwsze małe zmarszczki. Mimika daje o sobie znać. Starość nie radość jak to mówią, ale chciałabym jeszcze chwilę pocieszyć się swoją jędrną buzią, a najlepiej to całym ciałem. W ostatnim czasie pod oczy używałam kremu nawilżającego pod oczy i na powieki Oeparol i był to mój drugi w życiu specyfik pod oczy. Nie jest drogi, bo można go dostać za około 15zł.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA PB200028 OLYMPUS DIGITAL CAMERAWiadomo, no tragedii pod oczami u mnie jeszcze nie ma. Szukam zatem kremu, który lekko napnie okolicę oczu, będzie dobrze nawilżał, a jeśli zredukuje trochę sińce no to już będę bardzo zadowolona. Czasu i tak nikt i nic nie zatrzyma ale gdyby można było choć trochę spowolnić proces starzenia no to byłoby miło.
Krem zamknięty w wygodnej tubce, nie rzucającej się jakoś specjalnie w oczy. Dobrze się wchłania, ale moim zdaniem to nawilża średnio. Nie wiem, mam wrażenie, że czegoś tutaj brakuje. Nie robi krzywdy ale jakiegoś zachwytu to też nie ma. Niestety nie zauważyłam, żeby chociaż trochę zmniejszył cienie pod oczami. Nie mam ich dużych, ale największy problem mam z sińcami w kącikach od strony nosa. No i nic się tam też nie zmieniło, a bardzo na to liczyłam. Wiem, że producent tego nie obiecuje, ale kto wie, czasem można się zaskoczyć. Co do obrzęków, ja ich nie mam, więc tutaj się nie wypowiem.
Kosmetyk jest bardzo lekki no i wydajny, z łatwością się go rozprowadza. Nie ma tutaj problemu z wchłanianiem, z rolowaniem się podkładu czy korektora, fajnie wchłania się do zera. Nie ma też żadnego tłustego filmu. Delikatny zapach nie jest jakiś przeszkadzający. Bardzo dobra dostępność oraz cena, ale ja jednak poszukam czegoś innego, bo mam wrażenie, że mogłoby być jeszcze lepiej.
A może Wy mi polecicie jakiś dobry krem pod oczy? Nie tak dawno zaczęłam używać co prawda Decubal no ale wiadomo jak to jest. Jak się nie sprawdzi do końca to muszę mieć coś w zanadrzu. Liczę na Wasze podpowiedzi :)


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • krem oeparol na powieki i pod oczy
Back to top