Bellitkaa Blog

Lifestyle

Dlaczego warto obchodzić Walentynki? Lista prezentów dla par ze stażem

08/02/2017, Bellitkaa, 19 komentarzy

Mamy luty, najgorętszy miesiąc dla zakochanych. Walentynki już za rogiem i dla osób, które są w związkach to jest wyjątkowy dzień. Niezależnie od tego, czy lubimy całą tę otoczkę serduszek, brokatu, misiaczków i latającej w powietrzu miłości, to trzeba przyznać, że jest to święto dosyć miłe.To od nas zależy, czy wydamy pieniądze na dwadzieścia serduszek z czekolady czy pójdziemy na romantyczny spacer po lesie.

Z racji tego, że jestem już mężatką i znam mojego męża długo – no to nie ekscytuję się już Walentynkami tak, jak potrafiłam robić to w liceum. Niemniej uważam, że to dobry czas by pokazać tej drugiej osobie, że nam zależy, że jest dla nas ważna. Muszę przyznać, że ja należę do osób, które wolą okazywać swoje uczucia przez cały rok, a nie w Walentynki, ale jednocześnie uważam, że drobny prezent jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Walentynki przez cały rok? Czemu nie!

Staram się doceniać mojego Męża na co dzień, wszak to on robi mi śniadanie do łóżka w weekendy czy gotuje obiady od poniedziałku do piątku, bo to on wcześniej wraca z pracy. To on odkurza w mieszkaniu, bo dawno temu zauważył, że ja często przy tym kicham, więc przejął ten obowiązek. Ja natomiast z uśmiechem na twarzy prasuję jego ulubione koszule, bo on tego nienawidzi. Doceniam też fakt, że często z pracy wraca z moimi ulubionymi owocami czy czekoladkami, nie złości się kiedy w trudnych dniach chodzę po mieszkaniu i sama nie wiem o co mi chodzi. Stara się mnie wspierać, ja staram się wspierać jego.

Mimo, że mamy obydwoje około 30 lat to postanowiliśmy nie rezygnować z obchodzenia Walentynek. Prawda jest taka, że czasem nie mamy odpowiednich warunków, żeby wyjść razem na romantyczną kolację, bo akurat któreś z nas ma trening czy zwyczajnie zatracamy się w swoim remoncie i rzeczach aktualnie spędzających nam sen z powiek. Czasem zapominamy o sobie zajmując się bieżącymi sprawami, więc miło jest zjeść razem opakowanie dobrych czekoladek przed telewizorem lub wyjść na dobrą kolację korzystając z wymówki jaką są Walentynki.

Co kupić na Walentynki? Propozycje dla PAR ze stażem.

Przygotowałam listę prezentów dla takich osób jak my. Ludzi, którzy są ze sobą już jakiś czas, są małżeństwem czy narzeczeństwem i tą pierwszą fazę ekscytacji mają już dawno za sobą. Osób, które na pluszowego misia spojrzałyby z politowaniem. To będzie lista drobnostek, które jednak wywołują uśmiech na twarzy u drugiej osoby. Nie są to prezenty przekombinowane, bardzo drogie czy ciężko dostępne. Postanowiłam skupić się tutaj też na przyjemności obu stron, bo to nie jest tak, że na Walentynki to kupuje się prezent tylko dla tej drugiej osoby. W tym dniu można pomyśleć bardziej o nas, jako o parze kochających się ludzi i dzielących właściwie wszystkim.

Pamiętajcie, że warto też zajrzeć na stronę z najlepszymi ofertami i promocjami na Walentynki, gdzie można znaleźć choćby oferty do Empik, bo przecież każda zaoszczędzona złotówka to dodatkowa czekoladka <3

Back to top