Bellitkaa Blog

Uroda

Decubal – krem do rąk

03/03/2013, Bellitkaa, 29 komentarzy
Krem do rąk Decubal to zdecydowanie kolejny produkt, który chcę polecić. Ma jedną małą wadę, ale o tym później. Powiem Wam, że Duńczycy odwalili kawał dobrej roboty wypuszczając taką serię, z której kilka produktów z powodzeniem wylądowało w mojej torebce.
Decubal – nawilżający, zmiękczający i ochronny krem do rąk
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERATo krem, do którego mam mieszane uczucia. Jeśli chodzi o działanie to jestem bardzo na tak i nie mam mu nic złego do zarzucenia. Po jego użyciu skóra staje się miękka, dobrze nawilżona, po prostu dopieszczona. Krem jest bardzo wydajny, łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Pozostawia początkowo dziwną warstwę, ale po 10 minutach już mamy tylko uczucie, że coś chroni dłonie. Takie niewidzialne rękawiczki.
Przeszkadza mi w nim zapach, mimo, że jest bezzapachowy. Jednak to nie jest tak do końca, składniki wchodzą ze sobą w reakcje, dodatkowo łączą się ze skórą no i mamy trochę śmierdzioszka. Wolałabym, gdyby to było bardziej przyjemne, ale zdaję sobie sprawę, że to nie jest kosmetyk perfumowany i zrezygnowano w tej serii ze zbędnych składników.
Zawiera między innymi naturalny olejek z awokado, który pielęgnuje skórę, witamina E dostarcza jej dodatkowej wilgoci, kwas hialuronowy pomaga utrzymać wilgotność, a silikon tworzy na skórze warstwę ochronną.
Miłe dla oka proste opakowania, poręczne tubki. Cena też nie zabija, ponieważ to tylko 15zł za sporo porządnego w działaniu produktu.
Życzyłabym sobie więcej takich kremów do rąk.

Back to top