Bellitkaa Blog

Uroda

Loton – Termo-Spray do prostowania włosów

13/06/2012, Bellitkaa, 28 komentarzy
Dawniej nie używałam żadnej ochrony na włosy. Wydawało mi się to zbędne, bo co taki kosmetyk może zdziałać w przypadku zderzenia z powietrzem z suszarki czy rozgrzaną prostownicą. W jakim ja błędzie żyłam. Teraz widzę różnicę, bo od jakichś dwóch lat używam właśnie kosmetyków chroniących przed wysoką temperaturą. To dzięki nim moje włosy są w dużo lepszej kondycji. Dzisiaj chciałabym przedstawić produkt, który z pewnością spodoba się osobom prostującym swoje włosy. Tadam, Loton ma w swojej ofercie termo-spray do prostowania włosów i mam przyjemność go testować.
P5010026
Spray pachnie tak jak i reszta produktów z tej serii czyli bardzo przyjemnie i słodko. Nie jest to jednak mdlący zapach. Poręczny trigger, łatwa aplikacja dzięki temu. Równomiernie się rozpryskuje.
Dla mnie jest to kosmetyk 2w1 chociaż nigdzie nie jest to napisane. Używamy go na suche bądź wilgotne włosy. Jeśli używamy suszarki no to wiadomo, że lepiej na mokre. Spray bardzo dobrze się spisuje, spełnia obietnice producenta. Miałam już różne kosmetyki o podobnych właściwościach i wiem co powinny robić. Ten radzi sobie świetnie, nie dość, że włosy są pod ochroną i suszarki a głównie prostownica nie niszczy ich tak bardzo, to jeszcze włosy wyglądają po wyprostowaniu naprawdę dużo lepiej niż w przypadku nie używania tego kosmetyku. Różnica jest duża.
P5010027
Ja mam włosy takie, że lubią się puszyć, do tego rośnie mi dużo nowych i to właśnie one często odstają mi od reszty wyprostowanych włosów. Wiecie, takie krótkie włoski odstające gdzie im się podoba. Po użyciu termo-sprayu problem nie znika całkiem, ale w dużym stopniu można zauważyć poprawę. Nie obciąża też włosów, nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają. Bardzo duży plus za to, bo takie produkty niestety mają tendencję do przetłuszczania naszych włosów.
Do tego przedłuża efekt wyprostowanych włosów, ja na drugi dzień wstaję i nie muszę ich ponownie prostować. Widać różnicę gołym okiem, skoro kiedy po raz pierwszy go użyłam i koleżanka zauważyła i zapytała co zrobiłam dziś z włosami, że mam takie gładkie.
P5010029
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Loton, wielkie brawa z mojej strony za ten kosmetyk! Moje poszukiwania idealnego kosmetyku do prostowania włosów uważam za zamknięte.
Dostaniecie go na tej stronie, ale widziałam je też w Naturze za 16,xx zł.
Miłego dnia,
Wasza Bellitkaa :)


Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:
  • termo spray do prostowania wlosow
  • zel ochronny i do prostowania wlosow
Back to top